ОФІЦІЙНІ ПОВІДОМЛЕННЯ

Серпень 2022

  • 10 серпня 2022 року Мирянський рух ''Світове Апостольство Фатіми'' отримав дозвіл на постійну діяльність в межах Львівської Архиєпархії під проводом місцевих парохів (адміністраторів) парафій та настоятелів церков; Відповідальною особою за мирянський рух призначена п. Світлана Левандовська (Вих. ЛВ 22/985).

  • 9 серпня 2022 року повідомлено, що о. д-р Юрій Саквук, відповідно до угоди, стає тимчасово приписаним і отримує дозвіл на переїзд від 01.08.2022 р. до Єпархії Нью-Вестмінстера (Канада) терміном до 1 серпня 2023 року (Вих. ЛВ 22/903; Вих. Нью-Вестмінстер 010822).

  • 8 серпня 2022 року повідомлено, що о. д-р Руслан Сідельник, відповідно до угоди, стає тимчасово приписаним і отримує дозвіл на переїзд від 03.08.2022 р. до Єпархії св. Володимира Великого в Парижі (Франція) терміном до 1 вересня 2024 року (Вих. ЛВ 22/949; Вих. Париж 22/178-179).

  • 6 серпня 2022 року диякон Марко Гусак був рукоположенний в сан пресвітера Кир Володимиром Груцою, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 22/).

  • 5 серпня 2022 року повідомлено, що о. Зеновій Волошин, відповідно до угоди, стає тимчасово приписаним і отримує дозвіл на переїзд від 01.06.2022 р. до Київської Архиєпархії терміном на п'ять років (Вих. КА-22/206; Вих. ЛВ 22/978).

  • 5 серпня 2022 року о. д-р Юрій Саквук відкликаний з уряду сотрудника парафії Різдва Пресвятої Богородиці [Сокільницького деканату] у с. Сокільники (вул. Данила Галицького 8) Львівського р-ну (Вих. ЛВ 22/904).

  • 5 серпня 2022 року о. Маркіян Кузьмич іменований: капеланом Місії "Центр Опіки Сиріт" УГКЦ терміном до 23.06.2023 р. (Вих. ЛВ 22/751) та помічником настоятеля душпастирського осередку св. Миколая при Місії "Центр Опіки Сиріт" УГКЦ [Личаківського деканату] у м. Львові (вул. Короленка 7) терміном до 23.06.2023 р. (Вих. ЛВ 22/750).

  • 5 серпня 2022 року о. Нестор Кизик іменований капеланом 103 Окремої бригади Сил територіяльної оборони Збройних Сил України (Вих. ЛВ 22/393).

  • 5 серпня 2022 року о. Юрій Сас ЗНІ відкликаний з уряду сотрудника парафії свв. апп. Петра і Павла [Новояворівського деканату] у м. Новояворівськ (вул. 50-річчя УПА 4) Яворівського р-ну (Вих. ЛВ 21/1742).

  • 5 серпня 2022 року о. Василь Білий відкликаний з уряду префекта Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ (просп. св. івана Павла ІІ 35, м. Львів), (Вих. ЛВ 22/746) і призначений духівником Малої Семінарії УГКЦ (вул. Шевченка 188, смт Рудно), (Вих. ЛВ 22/747).

  • 5 серпня 2022 року о. Юрій Васьків іменований віце-протопресвітером Галицького деканату терміном на три роки (до 04.08.2025), (Вих. ЛВ 22/950).

  • 4 серпня 2022 року диякон Юрій Дроф'як скерований в парафію св. прор. Іллі [Личаківського деканату] у м. Львові (вул. Дорога Кривчицька 113) для дияконського служіння (Вих. ЛВ 22/940).

  • 2 серпня 2022 року о. Михайло Цегельський іменований адміністратором парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці [Звенигородського деканату] у с. Вовків Львівського р-ну (Вих. ЛВ 22/938).

  • 2 серпня 2022 року о. Мар'ян Ільницький іменований адміністратором парафії св. Миколая [Звенигородського деканату] у с. Селисько Львівського р-ну (Вих. ЛВ 22/901).

  • 2 серпня 2022 року піддиякон Віталій Караман був рукоположенний в сан диякона Кир Володимиром Груцою, Єпископом помічником Львівської Архиєпархії (Вих. ЛВ 22/).