Червень 2021

  • 16 червня 2021 року о. Тарас Свищ відкликаний з уряду сотрудника парафії Покрову Пресвятої Богородиці у с. Воля Старицька Новояворівського деканату (Вих. ЛВ 21/567) та іменований адміністратором цієї парафії (Вих. ЛВ 21/568);

  • 16 червня 2021 року о. Богдан Печара відкликаний з уряду адміністратора парафії Покрову Пресвятої Богородиці у с. Воля Старицька Новояворівського деканату (Вих. ЛВ 21/566);

  • 15 червня 2021 року о. Богдан Калатин відкликаний з уряду члена Координаційної ради з питань нової євангелізації у Львівській Архиєпархії (Вих. ЛВ 20/1536);

  • 15 червня 2021 року о. Остап Гнатів іменований віце-протопресвітером Княжого деканату терміном на три роки (до 01.06.2024), (Вих. ЛВ 21/593);

  • 8 червня 2021 року о. Любомир Дацько повідомлений про прийняття зречення з уряду сотрудника парафії Всіх Святих Українського Народу у м. Львові (вул. с. Петлюри 32) Залізничного деканату (Вих. ЛВ 21/544) і проголошений емеритом Львівської Архиєпархії із забезпеченням відповідного утримання (Вих. ЛВ 21/615);

  • 7 червня 2021 року повідомлено про відписання з Львівської Архиєпархії (екскардинацію) о. Андрія Мацьківа і приписання на постійно (інкардинацію) від 30.03.2021 до Апостольської Екзархії для українських вірних візантійського обряду в Італії (Prot. N90/2021; 172/2021);

  • 3 червня 2021 року диякон Орест Єлізаров був рукоположенний в сан пресвітера Кир Ігорем Возьняком, Архиєпископом і Митрополитом Львівським (Вих. ЛВ 21/).