Протопресвітери
м. Львів, с-ще Рудне, с-ще Брюховичі
Галицький деканат - о. мітр. Кравчик Роман (від 06.03.2013; від 25.04.2017; від 15.05.2020; від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Васьків Юрій (від 23.01.2019; від 05.08.2022) - до 04.08.2025
Залізничний деканат - о. Швагла Сергій (від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Гевак Ярослав (від 15.01.2019; від 26.01.2023) - до 25.01.2026
Личаківський деканат - о. Городиський Михайло (від 24.02.2021) - до 21.02.2024
віце-протопресвітер: о. Чабан Володимир (від 07.05.2021) - до 27.04.2024
Сихівський деканат - о. Колодій Іван (від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Ортинський Любомир (від 15.01.2019; від 18.10.2022) - до 05.08.2025
Франківський деканат - о. Сарабаха Михайло (від 13.05.2020; від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Завидівський Зіновій (від 13.09.2022) - до 14.09.2025
Шевченківський деканат - о. Корчагін Андрій (від 25.04.2017; від 15.05.2020; від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Гоцанюк Володимир (від 15.01.2019; від 15.09.2022) - до 05.08.2025
м. Винники і колишній Пустомитівський район
Винниківський деканат - о. Грицунь Ігор (від 13.05.2020; від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Максимців Ярослав (від 09.07.2021) - до 10.07.2024
Звенигородський деканат - о. Котлінський Ярослав (від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Джигалюк Андрій (від 18.10.2021) - до 13.10.2024
Пустомитівський деканат - о. Чудяк Юрій (від 25.04.2017; від 15.05.2020; від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Курилець Іван (від 15.01.2019; від 30.10.2023) - до 31.10.2026
Сокільницький деканат - о. Гарась Ігор (від 13.05.2020; від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Цегельський Юрій (від 06.11.2020//від 20.03.2024) - до 02.03.2027
колишній Золочівський район
Глинянський деканат - о. Лукачик Андрій (від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Филипів Назар (від 17.06.2022) - до 07.06.2025
Золочівський деканат - о. Сукмановський Михайло (від 14.02.2007; від 25.04.2017; від 15.05.2020; від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Галабуда Юрій (від 06.11.2020) - до 28.10.2023
Княжий деканат - о. Мандрик Микола (від 11.02.2020; від 13.02.2023) - до 13.02.2026
віце-протопресвітер: о. Гнатів Остап (від 15.06.2021) - до 01.06.2024
Поморянський деканат - о. Медвідь Іван (від 06.10.2020/від 10.11.2023) - до 13.11.2026
віце-протопресвітер: о. Гордій Роман (від 08.07.2022) - до 07.07.2025
колишній Яворівський район
Краковецький деканат - о. Ярослав Заричанський (від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Проців Микола (від 13.02.2019; від 12.01.2023) - до 27.12.2025
Немирівський деканат - о. Кунець Ігор (від 25.04.2017; від 15.05.2020; від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Левандівський Володимир (від 23.01.2019; від 15.11.2022) - до 02.11.2025
Новояворівський деканат - о. Урбанович Василь (від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Печара Богдан (від 19.01.2024) - до 23.01.2027
Яворівський деканат - о. Галамай Роман (від 15.05.2020; від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Шидловський Володимир (від 09.03.2020//від 16.03.2023) - до 16.03.2026
Янівський декант - о. Микуш Ігор (від 15.05.2020; від 16.05.2023) - до 16.05.2026
віце-протопресвітер: о. Шкрібинець Святослав (від 10.04.2023) - до 10.04.2026