Розпорядження


Вих. ЛВ 19/143224.09.2019 року

Для належного доведення до відома вірних та збереження відповідної інформації, яка публікується на офіційній Інтернет сторінці Львівської Архиєпархії (www.ugcc.lviv.ua) виокремлюю документальну базу, та у відповідності до канону 1489 §2 Кодексу Канонів Східних Церков, визначаю спосіб проголошення та розміщення офіційних повідомлень, законів, постанов, розпоряджень та інших документів канонічно-правового характеру через електронну публікацію у Бюлетені Канцелярії Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ за адресою: www.ugccla.lviv.ua, які, відтак, мають бути надрукованими у Віснику Львівської Архиєпархії. 

Інформація розміщена на www.ugccla.lviv.ua носить офіційний характер. У випадку виникнення розбіжностей у тексті опублікованих документів, перевагу має текст надрукований у Віснику.

У випадку поширення на інших ресурсах (офіційній Інтернет сторінці Львівської Архиєпархії, соціальних мережах, тощо) інформації, що стосується офіційних повідомлень, законів, постанов, розпоряджень та інших документів канонічно-правового характеру, посилання на www.ugccla.lviv.ua обов’язкове.

Відповідальність за ведення Бюлетеня Канцелярії покладається на Канцлера Курії. ІГОР
Архиєпископ і Митрополит Львівський