Заборона у священнослужінні

  1. о. Ковпак Василь (р.н. 11.01.1967, ркп. 03.12.1989) велика екскомуніка від 14.11.2007

  2. о. Радюк Богдан (р.н. 30.06.1956, ркп. 08.12.1990) велика екскомуніка

  3. о. Гарат Іван (р.н. 28.04.1972, ркп. 01.06.1995) велика екскомуніка від 19.05.2021

  4. Палій Михайло (р.н. 08.10.1973, втрата клирицького стану 30.06.2014) мала екскомуніка від 03.10.2018

  5. диякон Колбасюк Ігор (р.н. 28.06.1988, ркп. 27.11.2014) заборона у священнослужінні від 27.10.2021