Не виконують служіння та емерити

(станом на 29 листопада 2022 року)


[79/36]: 79 - актуальний вік/36 - актуальність років священства/дияконства

(82/27) - вік/роки священства, коли особа вийшла на емеритуру


НЕ ВИКОНУЮТЬ СЛУЖІННЯ (26 священиків і 3 дияконів)

пресвітери (16)

  1. о. Білоконь Сергій (нар. 02.09.1979, ркп. 13.07.2012), [42/09]

  2. в схизмі - о. Ваньо Роман (нар. 22.10.1951, ркп. 1984), [70/38]

3. заборона у служінні - о. Кащук Іван (нар. 31.10.1954, ркп. 09.05.1978), [67/43]

4. о. Леськів Ігор (нар. 12.12.1974, ркп. 08.07.2001), [47/20]

5. о. Майкут Дмитро (нар. 18.08.1956, ркп. 10.10.1989), [65/32]

6. о. Москаль Олег (нар. 24.08.1963, ркп. 16.03.1997), [58/25]

7. о. Муха Степан (нар. 14.03.1969, ркп. 08.11.1994), [53/27]

8. о. Надольський Ігор-Петро (нар. 07.06.1954, ркп. 18.11.1994), [67/27]

9. о. Никифорець Володимир (нар. 10.07.1958, ркп. 13.10.1985), [63/36]

10. о. Пришляк Микола (нар. 25.02.1980, ркп. 28.08.2010), [42/11]

11. о. Романишин Федір (нар. 21.07.1966, ркп. 15.02.1992), [55/30]

12. о. Рудь Володимир (нар. 1939, ркп. 10.02.1993), [83/29]

13. о. Турконяк Раймонд Роман (д-р, тит. архим.), (нар. 07.05.1949, ркп. 02.04.1972), [72/50]

14. о. Хмурик Ігор (нар. 05.05.1966, ркп. 25.11.1992), [55/29]

15. о. Цар Ігор (нар. 16.12.1958, ркп. 14.10.1991), [63/30]

16. о. Шуварик Михайло (нар. 01.01.1957, ркп. 08.12.1990), [65/31]


диякони (3)

1. д. Гарбузюк Ростислав (р.н. 23.10.1983, ркп. 09.03.2013), [38/9]

2. д. Завійський Роман (д-р), (р.н. 06.08.1975, ркп. 22.07.2012), [46/9]

3. заборона у служінні - д. Колбасюк Ігор (р.н. 28.06.1988, ркп. 27.11.2014), [33/7]


ЕМЕРИТИ (10)

1. від 13.02.2019 – (82/27) о. Черкас Дмитро (нар. 18.03.1936, ркп. 16.05.1991), [86/31]

2. від 08.05.2019 – (81/53) о. Віновський Йосиф-Гавриїл (нар. 07.04.1938, ркп. 11.09.1965), [84/56]

3. від 24.10.2019 - (71/26) о. Костко Леонід (нар. 08.08.1948, ркп. 17.12.1992), [73/29]

4. від 22.03.2021 - (79/36) о. Вовк Ярослав (нар. 01.09.1941, ркп. 20.05.1984), [80/38]

5. від 17.05.2021 - (75/39) о. Гладяк Мирослав (нар. 17.02.1946, ркп. 30.08.1981), [76/40]

6. від 31.05.2021 - (67/37) о. Кузь Петро (нар. 16.11.1953, ркп. 09.05.1984), [68/38]

7. від 08.06.2021 - (54/29) о. Дацько Любомир (нар. 14.03.1967, ркп. 14.10.1991), [55/30]

8. від 09.09.2021 - (74/33) о. Кушнірецький Іван (нар. 19.09.1946, ркп. 18.10.1987), [75/34]

9. від 28.07.2022 - (62/31) о. Кузьмич Богдан (нар. 16.11.1959, ркп. 16.06.1991), [62/31]

10. від 28.11.2022 - (75/31) о. Козіброда Володимир (нар. 22.06.1947, ркп. 14.10.1991), [75/31]