ЗМІНИ В ПРИПИСАННІ

1990

1990 грудень - о. Залуцький Іван прийнятий до УГКЦ Кир Володимиром Стернюком, Архиєпископом (ad personam), Містоблюстителем Глави УГКЦ

1993

20.04.1993 - о. Івасюк Василь відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Зборівської єпархії (внаслідок її утворення)

20.04.1993 - о. Семенюк Василь відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Тернопільської єпархії (внаслідок її утворення)

1995

31.12.1995 - о. Алексійчук Валерій приписаний до Монастиря Студійського Уставу (через складені обіти)

2003

15.10.2003 - о. Роїк Ігор (р.н. 28.04.1968, ркп. 11.12.1992) відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Філядельфійської Архиєпархії (США)

о. Сидорович Тарас-Роман відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Стемфордської єпархії (США)

2006

18.05.2006 – о. Дроздовський Михайло відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Торонтонської єпархії (Канада)

2007

20.12.2007 – о. Папка Ігор відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Стемфордської єпархії (США)

2009

07.04.2009 - о. Шевчук Святослав звільнений від Львівської Архиєпархії у зв'язку з хіротонією на Єпископа тит. єп. Кастра Гальбе та призначенням Єпископом помічником Єпархії св. Покрови в Буенос-Айрес для українців греко-католиків

22.10.2009 – о. Корицький Михайло (р.н. 1958, ркп. 1982) відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Сокальсько-Жовківської єпархії

2011

01.11.2011 – о. Чорненький Андрій (р.н. 04.07.1979, ркп. 04.07.2008) відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Нью-Вестмінстерської єпархії (Канада)

2012

26.08.2012 - о. мітр. д-р Гудзяк Борис Андрій (р.н. 24.11.1960, ркп. 26.11.1998) звільнений від Львівської Архиєпархії у зв'язку з хіротонією на Єпископа тит. єп. Каркабія, призначенням та впровадженням в уряд Апостольського Екзарха для українців греко-католиків у Франції

2013

30.01.2013 – о. Прихожденко Степан (р.н. 04.01.1976, ркп. 18.07.2002) відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Вроцлавсько-Гданської єпархії (Польща)

2014

04.04.2014 – о. Качур Олег відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Торонтонської єпархії (Канада)

04.04.2014 – о. Назарчик Віктор (р.н. 20.03.1965, ркп. 18.09.1994) відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Торонтонської єпархії (Канада)

2015

12.05.2015 – о. Притула Мирослав (р.н. 02.02.1965, ркп. 12.12.1989) відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Сокальсько-Жовківської єпархії

2018

10.10.2018 – о. Нагірняк Андрій (р.н. 03.09.1973, ркп. 06.05.2001) відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Київської Архиєпархії

2019

03.10.2019 - о. д-р Тимчишин Богдан (р.н. 25.03.1979, ркп. 18.07.2008) відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Стемфордської єпархії (США)

02.12.2019 - о. Любомир Мостовий приписаний на постійно (інкардинований) до Львівської Архиєпархії, отримавши попередньо відписну грамоту (екскардинований) з Сокальсько-Жовківської Єпархії

15.12.2019 - о. мітр. Говера Василь (р.н. 11.12.1972, ркп. 02.03.1997) звільнений від Львівської Архиєпархії у зв'язку з призначенням та впровадженням в уряд Апостольського Адміністратора Апостольської Адміністратури Казахстану і Середньої Азії для вірних візантійського обряду

2020

12.01.2020 - о. Сус Степан (р.н. 07.10.1981, ркп. 30.06.2006) звільнений від Львівської Архиєпархії у зв'язку з хіротонією на Єпископа тит. єп. Зігріса та призначенням Єпископом Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа

2021

30.03.2021 - о. Мацьків Андрій (р.н. 08.01.1969, ркп. 28.07.1996) відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Апостольської Екзархії для українських вірних візантійського обряду в Італії

27.08.2021 - о. Безпалько Роман приписаний на постійно (інкардинований) до Львівської Архиєпархії УГКЦ, отримавши попередньо відписну грамоту (екскардинований) з Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

05.10.2021 - о. Люпак Володимир (р.н. 06.03.1977, ркп. 14.03.2004) відписаний з Львівської Архиєпархії (екскардинований) і приписаний на постійно (інкардинований) до Апостольської Екзархії для українських вірних візантійського обряду в Італії