за межами Архиєпархії

(станом на 14 травня 2020 року)


За межами Львівської Архиєпархії перебуває - 57 священиків, з них в:


  • Україна (інші єпархії/екзархії) - 7 (Київська); 1 (Івано-Франківська); 1 (Стрийська); 1 (Харківська)
  • Польща - 1
  • Австрія - 4
  • Німеччина - 6
  • Італія - 13
  • Франція - 5
  • Португалія - 2
  • Велика Британія - 1
  • Російська Федерація - 1
  • Канада - 3
  • США - 8
  • Аргентина - 1
  • Австралія - 2

_____________

1. Аввакумов Юрій (мітр., д-р), (ркп. 14.06.1992) – перебуває в США

2. Волошин Володимир (ркп. 21.11.1998) – в Італії

3. Волошин Зеновій (ркп. 27.08.1995) – в Київській Архиєпархії

4. Гавришко Тарас (ркп. 28.08.2010) – в Аргентині

5. Гобела Іван (д-р), (ркп. 01.05.2011) – в Італії

6. Голинський Ігор (ркп. 14.10.2010) – в Італії до 01.05.2021

7. Гривнак Микола (ркп. 31.10.2016) – в Єпархії св. Володимира Великого в Парижі (Франція) до 11.01.2022

8. Дацько Іван (шамб., крил., мітр., д-р), (ркп. 11.04.1971) – у Німеччині

9. Деркач Іван (ркп. 30.11.1990) – в Канаді

10. Дуда-Квасняк Анатолій (мітр.), (ркп. 28.05.1988) – в Івано-Франківській Архиєпархії, а також настоятель в церкві свв. Володимира і Ольги (лемківська громада) у м. Львові (вул. Чернеча Гора 2), Личаківський деканат

11. Золотий Василь (ркп. 15.10.2017) – в Італії

12. Зуб Тарас (ркп. 07.05.2017) – в Італії

13. Іванців Роман (ркп. 18.09.1994) – в Стрийській Єпархії до 01.03.2023

14. Ковальчук Сергій (ркп. 12.06.2005) – в США до 09.06.2020

15. Коласа Юрій (ркп. 30.12.2001) – в Австрії

16. Колосок Євген (ркп. 30.07.1994) – в Португалії

17. Колупаєв Ростислав (ркп. 11.06.1989) – в Італії до 27.02.2021

18. Кошик Ігор (ркп. 30.06.2005) – в США

19. Кошлань Андрій (ркп. 18.06.2000) – в Австрії

20. Курманович Віктор (р.н. 22.10.1944, ркп. 22.05.1994) – в Австрії

21. Люпак Володимир (ркп. 14.03.2004) – в Італії

22. Мацьків Андрій (ркп. 28.07.1996) – в Італії

23. Микитюк Андрій (ркп. 09.01.2009) – в Австралії до 28.12.2022

24. Милян Тарас (ркп. 25.06.2005) – в США до 04.10.2020

25. Мисів Іван (ркп. 23.02.2014) – в Австралії

26. Михайлюк Іван (ркп. 02.05.2004) – в Німеччині

27. Михалейко Андрій (д-р), (ркп. 19.08.2007) – в Німеччині до 31.12.2019

28. Міронов Кирило-Константин (ркп. 28.08.2000) – в Італії

29. Місюк Микола (ркп. 14.05.1987) – в Португалії

30. Небожук Роман (ркп. 11.03.2001) – в Київській Архиєпархії

31. Немет Томас Марко (д-р габ.), (ркп. 06.06.2017) – в Австрії

32. Олійнічук Сергій (д-р), (ркп. 14.10.2007) – в Польщі

33. Паліса Іван (ркп. 02.05.2004) – в Канаді

34. Панчиняк Олег (ркп. 08.11.1998) – в Київській Архиєпархії

35. Пендзей Володимир (ркп. 29.05.2016) – у Франції до 11.01.2022

36. Пушкар Богдан (ркп. 15.02.1990) – в Німеччині

37. Ранця Ігор (ркп. 29.03.2015) – у Франції до 11.01.2022

38. Рицар Роман (д-р), (ркп. 27.03.2005) – в Канаді

39. Рій Ярослав (ркп. 04.12.1988) – у Великій Британії

40. Роїк Ігор (ркп. 11.12.1992) – в США

41. Саквук Юрій (д-р), (ркп. 07.04.2002) – у США до 02.03.2021; Душпастирська допомога до 01.09.2020 на парафії свв. Володимира і Ольги у м. Львові (вул. Симоненка 5а), Франківський деканат

42. Семенович Микола (мітр.), (ркп. 14.10.1995) – в Харківській Екзархії

43. Сиділо Тарас (ркп. 27.08.2011) – в Київській Архиєпархії

44. Сідельник Руслан (ркп. 09.08.2016) – в Італії

45. Солецький Андрій (ркп. 21.09.2014) – в Італії

46. Стіхін Інокентій-Олексій (ркп. 12.07.1997) – в США

47. Сулима Микола (ркп. 18.12.2011) – в Київській Архиєпархії

48. Тріль Ігор (ркп. 23.07.2016) – в Німеччині

49. Удовенко Андрій (ркп. 04.10.1987) – в Російській Федерації

50. Филипчак Любомир (д-р), (ркп. 25.08.2013) – в Єпархії св. Володимира Великого в Парижі (Франція) до 13.05.2023

51. Химчук Андрій (ркп. 07.08.2014) – в Німеччині до 30.09.2019

52. Хуртов Роман (ркп. 20.12.1995) – в Італії

53. Цихуляк Іван (ркп. 14.10.1995) – в Київській Архиєпархії до 21.08.2019

54. Чабала Теодор (ркп. 21.06.1998) – в США

55. Шевцов Михайло (ркп. 12.02.2017) – у Франції до 11.01.2022

56. Щербак Микола (ркп. 16.05.2017) – в Італії

57. Яців Ігор (ркп. 17.08.1997) – в Київській Архиєпархії до 21.08.2023