ВІДПИСАНІ (ЕКСКАРДИНОВАНІ)/ЗВІЛЬНЕНІ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІ ІЗ ЛЬВІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ ТА ПРИПИСАНІ НА ПОСТІЙНО (ІНКАРДИНОВАНІ) ДО ІНШИХ ЄПАРХІЙ/СТРУКТУР

1993

20.04.1993 - о. Івасюк Василь приписаний до Зборівської єпархії

20.04.1993 - о. Семенюк Василь приписаний до Тернопільської єпархії

1995

31.12.1995 - о. Алексійчук Валерій приписаний до Монастиря Студійського Уставу через складені обіти

2003

о. Сидорович Тарас-Роман приписаний до Стемфордської єпархії (США)

2006

18.05.2006 – о. Дроздовський Михайло приписаний до Торонтонської єпархії (Канада)

2007

20.12.2007 – о. Папка Ігор приписаний до Стемфордської єпархії (США)

2009

07.04.2009 - о. Шевчук Святослав приписаний до Єпархії св. Покрови в Буенос-Айрес для українців греко-католиків у зв'язку з хіротонією на Єпископа тит. єп. Кастра Гальбе та призначенням Єпископом помічником

22.10.2009 – о. Корицький Михайло приписаний до Сокальсько-Жовківської єпархії

2011

01.11.2011 – о. Чорненький Андрій приписаний до Нью-Вестмінстерської єпархії (Канада)

2012

26.08.2012 - о. мітр. д-р Гудзяк Борис Андрій приписаний до Апостольської Екзархії Франції для українців греко-католиків у зв'язку з хіротонією на Єпископа тит. єп. Каркабія та призначенням Апостольським Екзархом

2013

30.01.2013 – о. Прихожденко Степан приписаний до Вроцлавсько-Гданської єпархії (Польща)

2014

04.04.2014 – о. Качур Олег приписаний до Торонтонської єпархії (Канада)

04.04.2014 – о. Назарчик Віктор приписаний до Торонтонської єпархії (Канада)

2015

12.05.2015 – о. Притула Мирослав приписаний до Сокальсько-Жовківської єпархії

2018

10.10.2018 – о. Нагірняк Андрій приписаний до Київської Архиєпархії

2019

03.10.2019 - о. д-р Тимчишин Богдан приписаний до Стемфордської єпархії (США)

15.12.2019 - о. мітр. Говера Василь приписаний до Апостольської Адміністратури Казахстану і Середньої Азії для вірних візантійського обряду у зв'язку з призначенням та впровадженням в уряд Апостольського Адміністратора

2020

12.01.2020 - о. Сус Степан звільнений від Львівської Архиєпархії у зв'язку з хіротонією на Єпископа тит. єп. Зігріса та призначенням Єпископом Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа