Священники, які виконують служіння (перебувають)
за межами Архиєпархії, або безпосередньо підпорядковані
Верховному Архиєпископу Києво-Галицькому

(станом на 17 січня 2024 року)

Перебувають [проживають/виконують служіння] - 59 священників, з них:

Європа (46)

Азія (1) 

Північна Америка (10)

Південна Америка (1)

Океанія (2)

___________

1.  Аввакумов Юрій (д-р), (нар. 06.08.1959, ркп. 12.06.1992) – постійно проживає в Німеччині [від 1992] та періодично викладає в США [факультет богослов'я, University of Notre Dame du Lac, Indiana, USA], займається науковою діяльністю.

2. Вендзілович Юліан (нар. 03.06.1988, ркп. 21.09.2020, повн. спов. 02.10.2020): вищі студії в Італії. 

3. Волошин Зеновій (нар. 19.02.1968, ркп. 27.08.1995) – тимч. припис. до Київської Архиєпархії [від 23.08.2017//від 01.06.2022 до 01.06.2027]: Префект з виховання в Київській Трьохсвятительській семінарії УГКЦ в с. Княжичі Броварського р-ну Київської обл.

4. Гавришко Тарас (нар. 19.11.1978, ркп. 28.08.2010) – служіння в Аргентині.

5. Галей Ігор (д-р), (нар. 25.06.1978, ркп. 13.09.2010) - тимчасово приписаний до Апостольської Екзархії для українців католиків візантійського обряду в Італії [від 01.12.2022 до 01.12.2025]: Канцлер Курії Апостольської Екзархії терміном на три роки (від 02.08.2023 до 02.08.2026), [Piazza Madonna dei Monti, 3, 00184, Roma (RM)]; Керівник Відділу Таїнства Подружжя та інших Святих Таїнств; Керівник Правничого Відділу терміном на три роки (від 01.06.2023 до 01.06.2026); Душпастир громади в Ladispoli [Via Dei Fiordalisi 14 - 00055 Ladispoli (RM)].

6. Голинський Ігор (нар. 20.05.1972, ркп. 14.10.2010) – служіння в Італії [diocesi di Torino, терміном до 30.04.2024]: Душпастир громад в: Aosta [Via Sant'Orso, 1411100-Aosta (AO)]; Biella [Via Italia, 13816 Biella (BI)]; Torino [Via Borgomanero, 50, 10145 Torino].

7. Гривнак Микола (нар. 05.12.1987, ркп. 31.10.2016) – тимчасове приписання і служіння у Франції до 06.01.2027 [Душпастир місійних станиць в Марселі, Ніцці та Каннах; Керівник Морського апостоляту в Єпархії св. Володимира Великого в Парижі (Франція)].

8. Дацько Іван (шамб., крил., мітр., д-р), (нар. 09.09.1947, ркп. 11.04.1971) – постійно проживає у Німеччині; Президент Інституту екуменічних студій УКУ.

9. Деркач Іван (нар. 1956, ркп. 30.11.1990): Емерит Саскатунської Єпархії [мешкає в Канаді - #15-1250 McWatters Road, Ottawa, ON K2C 3P5].

10. Димид Мішель (Михайло), (д-р, мітр.), (нар. 24.06.1959, ркп. 21.11.1994) - служіння в Бельгії [дозвіл від 07.12.2022 до 01.09.2024].

11. Дроздяк Павло (нар. 06.07.1984, ркп. 17.05.2009, повн. спов.): тимчасово приписаний до Єпархії св. Миколая в Чикаго (США), [від 14.08.2023 до 14.08.2028 - Вих. ЛВ 23/1116; Вих. Чикаго 226/23]; Місіонар Милосердя у Львівській Архиєпархії [від 21.11.2016 - Папська Рада у справах Нової Євангелізації, N. M.M/0591/C]; Член Секретаріату VII сесії Патріяршого Собору УГКЦ, (Вих. ВА 20/084 від 07.02.2020).

12. Зуб Тарас (нар. 18.09.1989, ркп. 07.05.2017) – служіння в Італії: Душпастир громад в: Chiesa Santissima della Misericordia, Piazza Chiampa, 80021 AFRAGOLA (Arcidiocesi di Napoli); Chiesa S. Maria della Pace, Via Tribunali 227, 80138 NAPOLI (Arcidiocesi di Napoli); Santuario Santa Mariadelle Grazie Incoronata, Piazza dei Martiri 1, Isola Procida (Diocesi di Pozzuoli).

13. Іванців Роман (нар. 21.09.1969, ркп. 18.09.1994) – тимч. припис. до Стрийської Єпархії до 15.03.2028 (від 28.02.2018): Адміністратор парафії Святого Духа [Городоцького деканату] Стрийської єпархії у м. Городок (вул. Львівська 66) Львівського (кол. Городоцького) району; Духівник  Руху "Курсійо в християнстві" у Львівській Архиєпархії;Промотор справедливості Львівської Архиєпархії (до 02.11.2025); Промотор справедливості Сокальсько-Жовківської Єпархії; Суддя Трибуналу Верховного Архиєпископа УГКЦ.

14. Карпляк Богдан (нар. 30.12.1982, ркп. 09.01.2012): Служіння в Ординаріяті для вірних Східних Католицьких Церков в Австрії терміном на три роки [чергова угода з 01.08.2023 до 01.08.2026], (Вх. ЛВ 23/1254; Вих. ЛВ 23/988; Вих. №ZL.GV 128/2023), [дозвіл на переїзд від 30.05.2022].

15. Кісіль Роман (нар. 28.09.1980, ркп. 28.05.2009): тимчасове перебування в Німеччині (Pirzenthalerstr. 22, Wissen 57537, Deutschland) [дозвіл від 20.06.2022]: капеланське служіння в лікарні м. Альтенкірхен (лат. Архиєпархія Кельна), [від 15.04.2023].

16. Ковальчук Сергій (нар. 18.07.1977, ркп. 12.06.2005) –  служіння в США (до 21.02.2023): Канцлер Курії єпархії св. Миколая в Чикаго, Ілінойс [від 2018]; Адміністратор парафії Катедрального Собору св. Миколая в Чикаго, Ілінойс [від 2018]; Член Пресвітерської ради (ex officio) Єпархії св. Миколая в Чикаго, Ілінойс [від 2018]; Член Колегії радників Єпархії св. Миколая в Чикаго, Ілінойс [від 2018].

17. Коласа Юрій (нар. 29.07.1974, ркп. 30.12.2001) – служіння в Ординаріяті для вірних Східних Католицьких Церков (Австрія), [від 2004]: Генеральний  вікарій  (Протосинкел) Ординаріяту для вірних Східних Католицьких Церков (Австрія), [від 2011]; Капелан персональної парафії для українських греко-католиків у м. Лінц (Krypta der Karmeliterkirche, Linz), [від 2004]; Викладач в Міжнародному богословському інституті в Трумау, Австрія [від 2006]; Керівник формаційної програми для семінаристів, ченців, кандидатів в диякони і священиків (Міжнародний богословський інститут в Трумау, Австрія), [від 2014]; Член Комісії Подружжя і родини Австрійської Конференції Єпископів [від 2012].

18. Колосок Євген (нар. 24.09.1969, ркп. 30.07.1994): тимчасове перебування в Португалії.

19. Колупаєв Володимир (д-р), (р.н. 17.09.1964, ркп. 11.06.1989) – служіння в діоцезі Бергамо (Італія, до 01.03.2024): Сотрудник парафії Найсвятішого Ізбавителя в Серіате [Piazza Papa Giovanni XXIII, 24068 Seriate (BG) Italia]; Керівник душпастирського центру св. папи Івана XXIII.

20. Кошик Ігор (ркп. 30.06.2005) – служіння в США [Єпархія св. Миколая в Чикаго]: Парох парафії Різдва Пресвятої Богородиці (5154 De Longpre Ave, Los Angeles, CA 90027, USA).

21. Курманович Віктор (р.н. 22.10.1944, ркп. 22.05.1994): Емерит [мешкає в Австрії].

22. Куртинюк Тарас (нар. 05.10.1976, ркп. 15.03.2006): тимчасове перебування у Франції [за межами Архиєпархії від 29.03.2022]

23. Медик Олексій (нар. 23.07.1980, ркп. 17.04.2012) - тимчасове перебування в Бельгії [Сотрудник парафії Успення Пресвятої Богородиці у м. Пустомити (вул. Шевченка 128) Пустомитівського р-ну, Пустомитівський деканат].

24. Микитюк Андрій (ркп. 09.01.2009) – служіння в Австралії до 23.12.2027: Адміністратор парафії Успення Пресвятої Богородиці в Ардір [2 Holmes St, Ardeer, Vic. 3022]; Синкел в справах мирян; Член Пресвітерської ради; Член Колегії Єпархіяльних радників; Голова Душпастирської ради; Голова Єпархіяльної Літургійної комісії; Капелан Пласту.

25. Мисів Іван (ркп. 23.02.2014) – в Австралії

26. Михайлюк Іван (ркп. 02.05.2004) – тимчасове приписання до Апостольської Екзархії для вірних візантійсько-українського обряду в Німеччині і Скандинавії [від 01.09.2022 до 01.09.2027]. 

27. Михалейко Андрій (д-р), (ркп. 19.08.2007) – в Німеччині до 31.12.2019

28. Міронов Константин (ркп. 28.08.2000) – служіння в Італії: Душпастир громади в Orvieto [Vicolo di Santo Stefano, 05018 Orvieto] 

29. Місюк Микола (ркп. 14.05.1987) – перебуває в Португалії

30. Небожук Роман (к.н. з державного управління), (ркп. 11.03.2001) – служіння в Київській Архиєпархії

31. Немет Томас Марко (д-р габ.), (нар. 08.03.1974, ркп. 06.06.2017): душпастир-помічник парафії св. Варвари у Відні [Ординаріят для вірних Східних Католицьких Церков в Австрії]; служіння для вірних УГКЦ в м. Айзенштат та м. Вінернойштат.

32. Олійнічук Сергій (д-р), (нар. 08.09.1974, ркп. 14.10.2007) – тимчасове приписання до Апостольської Екзархії для вірних візантійсько-українського обряду в Німеччині і Скандинавії [від 01.09.2022 до 01.09.2024]. 

33. Паліса Іван (ркп. 02.05.2004) – служіння в Канаді: Сотрудник парафії св. влкмч. Димитрія в Торонто [135 La Rose Avenue Toronto, Ontario Canada M9P 1A6].

34. Панчиняк Олег (ркп. 08.11.1998) – служіння в Київській Архиєпархії: Парох парафії Трьох Святителів у м. Бровари Броварського р-ну Київської обл.; Адміністратор парафії в с. Семиполки Броварського р-ну Київської обл.

35. Пендзей Володимир (ркп. 29.05.2016) – тимчасове приписання і служіння у Франції до 11.01.2027 [Сотрудник парафії (катедрального собору) св. Володимира Великого в Парижі; Голова Молодіжної комісії Єпархії св. Володимира Великого в Парижі (Франція)].

36.  Перун Володимир (нар. 25.10.1970, ркп. 12.02.1996): служіння в Торонтонській Єпархії (Канада) - тимчасове приписання [від 2023 до 2024 року].

37. Пришляк Микола (канд. філос. наук), (нар. 25.02.1980, ркп. 28.08.2010): тимчасове перебування у Польщі.

38. Пушкар Богдан (ркп. 15.02.1990) – служіння в Німеччині.

39. Ранця Ігор (нар. 08.03.1978, ркп. 29.03.2015) – тимчасове приписання до Єпархії св. Володимира Великого в Парижі (Франція) [терміном до 31.12.2025-Вих. ЛВ 24/56; Вих. Париж 24/022]: Протосинкел [від 21.03.2022]; член Колегії єпархіяльних радників; член Пресвітерської Ради; Голова Комісії з екуменічних та міжрелігійних зв'язків (цієї єпархії).

40. Рицар Роман (д-р), (ркп. 27.03.2005) – служіння в Канаді: Парох парафії св. Архистратига Михаїла в  Кінгстон, Онтаріо [472 Bagot St., Kingston, ON K7K 3C4]; Капелан і психотерапевт лікарні Whitestone в Оттаві, Онтаріо [Whitestone Clinic, 38 Auriga Drive, Unit 12, Ottawa, ON K2E 8A5].

41. Рій Ярослав (ркп. 04.12.1988) – служіння у Великій Британії

42. Саквук Юрій (д-р), (ркп. 07.04.2002) - тимчасове приписання до Єпархії Нью-Вестмінстер (Канада) [від 01.08.2022 до 01.08.2023/від 16.06.2023 до 16.08.2025].

43. Солецький Андрій (ркп. 21.09.2014) – служіння в Італії

44. Стіхін Інокентій-Олексій (ркп. 12.07.1997) – в США

45. Сулима Микола (ркп. 18.12.2011) – служіння в Київській Архиєпархії: Канцлер Верховного Архиєпископа УГКЦ; Сотрудник парафії Собору Вишгородської Богородиці у м. Вишгород Вишгородського р-ну Київської обл.

46. Терлецький Петро (д-р) (нар. 01.09.1977, ркп. 31.10.2013): тимчасово приписаний з 01.01.2023 до Апостольської Екзархії для українців католиків візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії терміном на два роки (до 1 січня 2025 року), (Вих. ЛВ 22/1854; Вих. АЕ Мюнхен 22/334), [перебування в Німеччині за дозволом від 27.07.2022].

47. Тріль Ігор (ркп. 23.07.2016) – в Німеччині: Сотрудник парафії Kirche St. Laurentius, Klöcknerstraße 53, 33102 Paderborn 

48. Удовенко Андрій (нар. 06.06.1961, ркп. 04.10.1987)служіння в Російській Федерації.

49. Филипчак Любомир (д-р), (нар. 27.01.1987, ркп. 25.08.2013) – служіння в Об'єднаних Арабських Еміратах від 28.03.2022 (до 27.07.2025): настоятель українських громад в еміратах - Абу-Дабі (при катедрі св. Йосифа), Дубай (при церкві св. Марії), Рас Аль Хайма.

50. Фітьо Тарас (нар. 02.10.1978, ркп. 13.07.2006): тимчасово приписаний до Ординаріяту для вірних Східних Католицьких Церков в Австрії терміном від 16.06.2023 до 17.06.2024 (Вих. ЛВ 23/760; Вих. Відень ZL 6V 85/2023).

51. Химчук Андрій (нар. 06.04.1987, ркп. 07.08.2014) – тимчасово приписаний до Апостольської Екзархії для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії до 02.09.2028; Радник Душпастирської Ради Патріяршої Курії УГКЦ терміном на п'ять років (до 15.08.2027-Вих. ВА 22/181 від 15.08.2022); Доручено представляти інтереси Львівської Архиєпархії УГКЦ в економічних питаннях у допомогових організаціях Німеччини терміном до 01.04.2024; Душпастир в: Ukrainische Pfarrei St. Nikolaus, Andreas-Hofer-Str. 21, 96049, Bamberg; St. Willibald Kirche, Zengerstr. 12, 90471, Nürnberg; Kapelle der Pfarrei St. Bruno (Zugang über Hof), Steinbachtal 2a, 97082, Würzburg.

52. Хуртов Роман (ркп. 20.12.1995) – в Італії

53. Цвьок Павло (р.н. 17.07.1984, ркп. 09.08.2009): служіння в Апостольській Екзархії для українців-католиків у Німеччині і Скандинавії до 19.03.2024. [Відповідальний душпастир в: 1) Ukrainische Seelsorgestelle, Kath. Pfarrgemeinde St. Raphael – St. Hedwig Kirche, Kurt-Schumacher-Allee 62, 28327 Bremen Deutschland; 2) Ukrainische Personalpfarrei Allerheiligen, Rehrstieg 97 21147 Hamburg Deutschland; 3) Ukrainische Seelsorgestelle,  Kirche St. Birgitta, Narzissenweg 12, 23558 Lübeck Deutschland]; Член Секретаріату VII сесії Патріяршого Собору УГКЦ, (Вих. ВА 20/083 від 07.02.2020).

54. Цихуляк Іван (ркп. 14.10.1995) – служіння в Київській Архиєпархії до 21.08.2019: Парох парафії св. Йосафата у м. Бердичів (вул. Одеська 19а) Житомирської області; Військовий капелан Київської Архиєпархії.

55. Чабала Теодор (ркп. 21.06.1998) – проживання і служіння в США.

56. Чорній Юрій (нар. 06.05.1984, ркп. 07.06.2009): перебування в Німеччині і духовна опіка над вірними терміном на три роки [дозвіл від 28.06.2022 до 28.06.2026].

57. Шевцов Михайло (ркп. 12.02.2017) – тимчасове приписання і служіння в Бельгії до 06.01.2027 [Адміністратор парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Льєж (Бельгія); Душпастир місійної станиці в Арлон (Бельгія); сотрудник (бірітуаліст) у парафіяльному об'єднанні Alleur-Awans (Бельгія)].

58. Щербак Микола (ркп. 16.05.2017) – служіння в Італії: Душпастир громад в: Como [Via Armando Diaz 125, 22100 Como (CO)]; Meda [Piazza Vittorio Veneto 20821 Meda (MB)].  

59. Яців Ігор (митр.), (нар. 29.07.1973, ркп. 17.08.1997) – тимчасово приписаний до Київської Архиєпархії до 21.08.2023; Керівник Департаменту інформації УГКЦ; Сотрудник парафії Трьох Святителів у м. Бровари Броварського р-ну Київської обл.; Член правління Фонду Патріярха Любомра Гузара терміном на три роки (до 22.07.2025-Вих. ВА 22/156 від 22.07.2022).



Безпосередньо підпорядковані Верховному Архиєпископу Києво-Галицькому - 4 священники


__________