Священнослужителі без уряду

(станом на 11 листопада 2020 року)

пресвітери

1. о. Вовк Ярослав (р.н. 01.09.1941, ркп. 20.05.1984)

2. о. д-р Гобела Іван (р.н. 01.05.1985, ркп. 01.05.2011)

3. о. Єсип Василь (р.н. 25.08.1978, ркп. 15.07.2008)

4. о. Кащук Іван (р.н. 31.10.1954, ркп. 09.05.1978) - в схизмі

5. о. Майкут Дмитро (р.н. 18.08.1956, ркп. 10.10.1989)

6. о. Москаль Олег (р.н. 24.08.1963, ркп. 16.03.1997)

7. о. Муха Степан (р.н. 14.03.1969, ркп. 08.11.1994)

8. о. Надольський Ігор-Петро (р.н. 07.06.1954, ркп. 18.11.1994)

9. о. Никифорець Володимир (р.н. 10.07.1958, ркп. 13.10.1985)

10. о. Хмурик Ігор (р.н. 05.05.1966, ркп. 25.11.1992)

11. о. Шуварик Михайло (р.н. 01.01.1957, ркп. 08.12.1990)

диякони

1. д. Гарбузюк Ростислав (р.н. 23.10.1983, ркп. 09.03.2013)

2. д. Колбасюк Ігор (р.н. 28.06.1988, ркп. 27.11.2014)

емерити

[- ()] вік виходу на емеритуру

1. [від 13.02.2019 – (82)] о. Черкас Дмитро (р.н. 18.03.1936, ркп. 16.05.1991)

2. [від 08.05.2019 – (81)] о. Віновський Йосиф-Гавриїл (р.н. 07.04.1938, ркп. 11.09.1965) – виконує уряд капелана лікарні

3. [від 28.07.2019 – (83)] о. мітр. Процюк Ростислав-Антон Андрій (р.н. 30.06.1936, ркп. 10.02.1980)

4. [від 24.10.2019 - (71)] о. Костко Леонід (р.н. 08.08.1948, ркп. 17.12.1992)